Půjčovna

H R Y

Vítejte v naší půjčovně velkých dřevěných svatebních her! Jsme tady, abychom přinesli zábavu a nezapomenutelné chvíle na vaší svatbě, oslavě nebo firemní akci. Věříme, že hry mají zvláštní schopnost propojovat lidi, nabízejí příležitost pro vzájemnou interakci mezi hosty všech věkových skupin a přidávají do svatebního dne další rozměr zábavy a radosti. Ke každé hře dostanete samozřejmě i herní návod :)


Obří  věž (Jenga)  

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU  

Hra obsahuje: 54 hranolů, výška věže 80cm v základním postavení, při hře až 140cm. (přírodní nebo opálená varianta)

Půjčovné: 1 000,-

Postavte věž a střídejte se ve vytahování kvádrů, kdy každý tah je pořádný adrenalin :) Hra končí ve chvíli, kdy věž spadne a vítězem se pak stává hráč, který položil na vrcholek věže poslední kvádr. 


Obří mikádo

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU I VEVNITŘ  

Hra obsahuje: 25 Mikádo tyčí, každá barva může mít jiné bodové hodnocení.

Půjčovné: 500,-

Rozhoďte tyčky a zavzpomínejte na mládí :) Střídejte se ve vytahování tyček tak, aby se žádná nepohnula. Po rozebrání všech tyček vítězí ten, který nasbíral nejvíce bodů.


Mölkky

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU   

Hra obsahuje: 12 kuželek (očíslovaných od 1 do 12) a házecí kolík Mölkky

Půjčovné: 400,-

Jednoduchá hra, která je skvělá i pro děti na procvičení sčítání. Házecím kolíkem musíš  postupně shodit přesně 50 bodů! Pokud shodíš víc, vracíš se na 25 bodů a jedeš znovu.


Beerpong

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU

Hra obsahuje: Rozkládací stůl s otvory 240x60cm (složený do kufříku 60x60cm), k tomu dostanete 22 jednorázových kelímků a 2 míčky

Půjčovné: 1 200,-

Kdo by neznal jednu z nejoblíbenějších picích svatebních her! Utvoř dva týmy, naplň kelímky pivem a vodou a snaž se trefit míčkem do kelímků soupeře. Na zdraví! :)


Kroket 

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU

Hra obsahuje: 6x hůl, 6x barevná koule, 2x cílový/startovní kolík dřevěný, 10 branek

Půjčovné: 700,-

Na kolik úderů dokážeš projet vytyčenou trasu všemi brankami? Hra může skončit pouhým projetím cílové branky, nebo pokračovat takzvaným krokováním, kdy cestou zpět můžeš odstřelovat soupeřovy koule. Tím hra dostává úplně jiné obrátky :)


Obří piškvorky

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU I VEVNITŘ  

Hra obsahuje: Hrací desku 40x45cm a 43 dílků piškvorek ve dvou barvách

Půjčovné: 400,-

Piškvorky zná přeci každý! Poskládej řadu čtyř vodorovně, svisle nebo diagonálně. Krátké hry, ve kterých se můžete rychle střídat a uspořádat třeba turnaj :)


Obří Domino

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU

Hra obsahuje: 28 kusů dřevěných kostek (kamenů)

Půjčovné: 500,-

Další hra našeho mládí, vhodná pro děti i dospělé. Skládej kostky stejnými čísly k sobě a zbav se jako první všech hracích kamenů!


Pukec

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU

Hra obsahuje: hrací desku 60x35cm a 10 dřevěných puků.

Půjčovné: 400,-

Nastřílej všechny puky na soupeřovu polovinu hřiště skrze malou branku uprostřed. Problém je v tom, že soupeř se snaží o totéž! Chce to být rychlý, ale také přesný :)


Kubb Original

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU

Hra obsahuje: 4 kolíky pro vymezení hrací plochy (cca 5x8m, ale není problém hrát i na menší plochu), 10 kubbů (kvádrů), 1 figurka krále, 6 kolíků na házení

Půjčovné: 600,-

Hra pro dva týmy, ve které se snažíte házecími kolíky co nejdříve srazit všechny soupeřovy kubby (kvádry). Kdo to stihne dřív, může jako první zaútočit na krále.


Petanque

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU

Hra obsahuje: Dřevěný kufr s 8 koulemi a dřevěnou kuličkou (prasátkem)

Půjčovné: 400,-

Princip hry je velmi jednoduchý. Pétanque (koulená) je hra až pro 4 hráče, kdy se snažíte umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. 


Hra rytířů

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU

Hra obsahuje: 2 dámy a 4 rytíře, 12 koulí, 9 vlajek a 3 šňůry

Půjčovné: 600,-

Hráči se snaží zahrát dřevěné koule do ohraničených trojúhelníků a následně útočit na rytíře a královnu. Porazte jako první rytíře a královnu a vyhrajte tak v rytířském klání! 


Hookbruč

VHODNÉ NA HRANÍ VENKU

Hra obsahuje 7 vyznačovacích kolíků a 6 házecích obručí.

Půjčovné: 500,-

Inspirace pro hru vznikla ze hry kroužky, golf a disc golf. Z každé si bere něco. Cílem hry je projít dané dráhy/hřiště s co nejmenším počtem hodů obručí.


Kroužky

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU

Hra obsahuje: Skládací kříž, 5 šroubovacích kolíků a 5 házecích kroužků

Půjčovné: 400,-

Klasické házecí kroužky v krásném dřevěném provedení, na ven i na dovnitř. Házej kroužky a počítej, kolik máš celkem bodů.


Sada dětských her

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU

Hry obsahují: Pétanque, Pexeso, Jenga věž, Domino,

Půjčovné: 700,-

Myslíme i na nejmenší! Zabavit je můžete setem krásných dřevěných her, které si můžou zahrát kdekoliv a jsou vybrány tak, aby si s nimi nemohli ublížit :)


Kuželky

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU

Hra obsahuje: 6 dřevěných kuželek a 2 koule

Půjčovné: 400,-

Koulelo se koulelo :) Můžete si vybrat, jestli budete hrát dvěma hody vždy do plných kuželek, nebo dohazovat jako při klasickém bowlingu.


Cornhole mini

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU

Hra obsahuje: 2 dřevěné hrací desky 60x30cm, 4 červené a 4 modré pytlíky

Půjčovné: 600,-

Hra oblíbená v Americe, kdy se hází pytlíky plněnými kukuřicí. Získej body za vhození pytlíků do díry, nebo alespoň za to, když se pytlíky udrží na hrací desce.


Kulečník mini

VHODNÉ NA HRANÍ VEVNITŘ I VENKU 

Hra obsahuje: kulečníkový stolek 50x30cm, 16 koulí, křída, 2 tága, trojúhelník a smetáček

Půjčovné: 400,-

Vyzkoušejte mini kulečník jako stolní hru! Dokonalý doplněk pro pánský koutek, nebo třeba pro děti, které se budou cítit jako praví dospěláci :)