Kurzy krasopisu

Inspirovala vás moje práce k tvoření vlastních nápadů, ale nevíte, jak na to? Ráda vás vše naučím a předám vám moje zkušenosti s technikami i materiály, které používám :) Písmo už je poté jen o cviku a můžete popsat téměř cokoliv. Domů si odnesete celou sadu pomůcek :) 

KURZY BUDOU VYPSÁNY OPĚT OD ŘÍJNA :)


Přihlašujte se přes formulář na konci stránky

K účasti na kurzu je nutné POTVRZENÍ O NEGATIVNÍM ANTIGENNÍM TESTU (ne straší 72 hodin). 


Kurz krasopisu na dřevo - velký brush pen

Kurz se skládá ze 3 částí a je tedy dost nabitý :) V prvním kroku se naučíme základy krasopisu velkým brush penem (štětečkovým fixem) do písankových listů. Vysvětlíme si jak, čím a na co psát a projdeme si celou abecedu. V další části se podíváme na pojem "falešná kaligrafie", řekneme si základní pravidla a vše opět vyzkoušíme. Nakonec si písmo přenesete pomocí akrylového fixu na dřevo a zkusíte si napsat svou destičku. Vše projdeme od základů, proto vůbec nevadí, pokud s krasopisem nemáte žádné zkušenosti ;)

V ceně kurzu jsou písankové listy (pro velký brush pen), velký brush pen Tombow N15, bílá tužka, akrylový fix Posca, dřevěná destička a jako malý dáreček dřevěná jmenovka :)

Délka kurzu: 3 hodiny 

Termíny: budou vypsány opět od září


Kurz krasopisu na netradiční materiály - malý brush pen

Kurz je také složen ze tří částí, ale budeme se učit základy krasopisu malým brush penem (štětečkovým fixem). Budeme tedy používat jiné písankové listy, než v Kurzu krasopisu na dřevo, do kterých jsem vám připravila odlišnou abecedu. Dále si vysvětlíme principy falešného krasopisu a nakonec budeme psát pomocí akrylového popisovače na materiály jako plexisklo, lastury, acháty a kachličky. Vše projdeme od základů, proto vůbec nevadí, pokud s krasopisem nemáte žádné zkušenosti ;)

V ceně kurzu jsou písankové listy (pro malý brush pen), malý brushpen Tombow Fudenosuke, tužka, akrylový fix Molotow, plexi destička, další materiály na tvoření a jako dáreček jmenovka :)

Délka kurzu: 3 hodiny

Termíny: budou vypsány opět od září


Kurz krasopisu a vazby květin

Naprosto výjimečný půldenní kurz, na kterém zkombinujeme základy krasopisu a vazby květin. V první polovině kurzu se budeme věnovat krasopisu brush penem (štětečkovým fixem) a druhou polovinou vás provede moje floristka Daniela Michajlecová, se kterou si uvážete nádhernou kytici. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, vše vás naučíme od základů :) 

V ceně kurzu jsou písankové listy, brushpen, tužka, všechny květiny a pomůcky pro vazbu.

Délka kurzu:  5 hodin

Termíny:  budou vypsány opět od září


Přihlášení a platba

Pro přihlášení vyplňte tento formulář, u termínů kurzů jsou závorce (volná místa/celková kapacita).

TERMÍNY BUDOU VYPSÁNY OPĚT OD ŘÍJNA

Platba: Danou částku uhraďte na číslo účtu: 2701637740/2010 a do zprávy pro příjemce napište vaše příjmení. Po přijetí platby vám do emailu přijde potvrzení rezervace a faktura. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace ohledně kurzu.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na lesopis@email.cz nebo 720 356 075.