Kurzy krasopisu

Inspirovala tě moje práce k tvorbě vlastních nápadů, ale nevíš, jak na to? Ráda tě vše naučím a předám ti mé zkušenosti s technikami i materiály, které používám :) Písmo už je poté jen o cviku a můžeš popsat téměř cokoliv. Kurz můžeš zakoupit po celý rok i ve formě dárkového voucheru (napiš si o něj na lesopis@email.cz).  

KURZY JSOU PRO TUTO CHVÍLI, VZHLEDEM K PROBÍHAJÍCÍ SVATEBNÍ SEZÓNĚ, POZASTAVENY. NA DALŠÍ SE MŮŽETE TĚŠIT OPĚT OD ŘÍJNA, VAŠE MARKÉTA.Kurz krasopisu na  dřevo  

ZAČÁTEČNÍCI (velký brush pen)

Líbí se ti krasopis, ale bojíš se začít, nebo jsi samouk a chceš se posunout dál? Pak je kurz přesně pro tebe. Projdeme vše od základů a jako bonus se naučíme krasopsát na dřevo - to je totiž moje srdcová záležitost. Můžeš si pak vyrobit vlastní dekorace nebo dárečky.

Co se naučíš: Základy krasopisu velkým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na dřevo, ale i jiné materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro velký brush pen, velký brush pen Tombow, bílá akvarelová tužka, akrylový fix Posca, dřevěná destička a jako dáreček dřevěná jmenovka.

Délka kurzu: 3 hodiny 

Cena: 1 300,-

Termíny: Kurzy budou opět vypsány od října, po svatební sezóně.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Vánoční kurz krasopisu 

ZAČÁTEČNÍCI (malý brush pen)

Na chvilku se zastav a pojď si užít příjemnou atmosféru na vánočním kurzu krasopisu. Napíšeš si jmenovky na dárečky, vytvoříš dřevěné i plexisklové dekorace a pokreslíme si vánoční baňky. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří už absolvovali kurz krasopisu na dřevo (budeme pracovat s jinými psacími potřebami a jinou abecedou).

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na různé materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, malý brush pen Tombow, bílá tužka, akrylový fix Molotow, kraftové visačky, dřevěné a plexi dekorace, vánoční baňka.

Délka kurzu: 4 hodiny

Cena: 1 500,-

Termíny: Kurzy budou opět vypsány od října, po svatební sezóně.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Kurz krasopisu a vazby květin

ZAČÁTEČNÍCI (malý brush pen)

Když už jdeš na kurz, proč nezvládnout rovnou dva? Naprosto výjimečný kurz, na kterém zkombinujeme základy krasopisu a vazby květin. Na kurz můžeš přijít, i když máš za sebou krasopis na dřevo - budeme dělat zase něco jiného ;)

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po celá slova. Dále tě floristka Daniela Michajlecová provede základy vazby květin. Naučíš se jaké druhy květin vázat, jak je na vazbu připravit a nakonec si vytvoříš svou vlastní kytici, která bude typická pro dané roční období.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, tužka, malý brush pen Tombow, všechny květiny a pomůcky pro vazbu.

Délka kurzu: 5 hodin

Cena: 3 500,-

Termíny: Kurzy budou opět vypsány od října, po svatební sezóně.

Na kurz si nemusíš nic nosit, všechny výtvory si odneseš domů.


Přihlášení 

Pro přihlášení zaškrtni termín kurzu a vyplň údaje. Po odeslání přihlášky ti zašlu informační   e-mail s fakturou (prosím o trpělivost, nejsem u počítače každý den). Pokud máš dárkový voucher, vyplň jeho číslo. Za termínem kurzu jsou v závorce (volná místa / kapacita kurzu). Adresy jednotlivých míst pro kurzy najdeš dole pod formulářem.

Kde budou kurzy probíhat?

BENEŠOV: S-Centrum, U Vodárny 2215, Benešov

BOSKOVICE: Sportovní a rekreační areál U srubu, Újezd u Boskovic 617

ČESKÁ LÍPA: Villa Hrdlička, Děčínská 361/7, Česká Lípa  

PELHŘIMOV: Beachwell, Táborská 2467, Pelhřimov 

PODĚBRADY: Studio Pomněnka, Koutecká 132, Poděbrady

PRAHA: Volnočasové centrum H55, Hloubětínská 1138/5, Praha 14 


Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace ohledně kurzu a s pořizováním fotodokumentace pro komerční účely.