Kurzy krasopisu

Inspirovala tě má práce k tvorbě vlastních nápadů, ale nevíš, jak na to? Ráda tě vše naučím krok po kroku a předám mé zkušenosti s technikami i materiály, které používám. Písmo už je poté jen o cviku a můžeš popsat téměř cokoliv. Kurzy jsou vhodné i pro leváky a pro děti cca od 10 let. 

Kurzy probíhají vždy od října do dubna (mimo svatební sezónu, kdy se věnuji zakázkám). Další budou tedy vypsány opět od podzimu 2023.

Kurz můžeš po celý rok zakoupit i formou dárkového voucheru ZDE.


Kurz krasopisu na papír a  dřevo  

ZAČÁTEČNÍCI (velký brush pen)

Líbí se ti krasopis, ale bojíš se začít, nebo jsi samouk a chceš se posunout dál? Pak je kurz přesně pro tebe. Projdeme vše od základů a jako bonus se naučíme krasopsát na dřevo - to je totiž moje srdcová záležitost. Můžeš si pak vyrobit vlastní dekorace nebo dárečky.

Co se naučíš: Základy krasopisu velkým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na dřevo, ale i jiné materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro velký brush pen, velký brush pen Tombow, bílá akvarelová tužka, akrylový fix Posca, dřevěná destička a jako dáreček dřevěná jmenovka.

Délka kurzu: 3 hodiny 

Cena: 1 400,-

Termíny: Vypsané kurzy najdeš na konci stránky.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Vánoční kurz krasopisu 

ZAČÁTEČNÍCI (malý brush pen)

Na chvilku se zastav a pojď si užít příjemnou atmosféru na vánočním kurzu krasopisu. Napíšeš si jmenovky na dárečky, vytvoříš dřevěné i plexisklové dekorace a pokreslíme si vánoční baňky. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří už absolvovali kurz krasopisu na dřevo (budeme pracovat s jinými psacími potřebami a jinou abecedou).

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na různé materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, malý brush pen Tombow, bílá tužka, akrylový fix Molotow, kraftové visačky, dřevěné a plexi dekorace, vánoční baňka.

Délka kurzu: 4 hodiny

Cena: 1 600,-

Termíny: Kurzy budou opět až v listopadu a prosinci 2023.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Kurz krasopisu a vazby květin

Když už jdeš na kurz, proč nezvládnout rovnou dva? Naprosto výjimečný kurz, na kterém zkombinujeme základy krasopisu a vazby květin. Na kurz můžeš přijít, i když máš za sebou krasopis na dřevo - budeme dělat zase něco jiného ;)

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po celá slova. Dále tě floristka Daniela Michajlecová provede základy vazby květin. Naučíš se jaké druhy květin vázat, jak je na vazbu připravit a nakonec si vytvoříš svou vlastní kytici, která bude typická pro dané roční období.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, malý brush pen Tombow Fudenosuke. Všechny květiny a materiály pro vazbu květin.

Délka kurzu: 5 hodin

Cena: 3 700,-

Termíny: Vypsané kurzy najdeš na konci stránky.

Na kurz si nemusíš nic nosit, všechny výtvory si odneseš domů.


Přihlášení 

Pro přihlášení zaškrtni termín kurzu a vyplň údaje (pokud máš dárkový voucher, dopiš jeho číslo). Po odeslání přihlášky ti zašlu informační e-mail s fakturou (prosím o trpělivost, nejsem u počítače každý den). Adresy jednotlivých míst pro kurzy najdeš dole pod formulářem.

Za termínem kurzu jsou v závorce ( volná místa / celková kapacita kurzu ). 

Kde budou kurzy probíhat?

BENÁTKY NAD JIZEROU: Hotel Bílý Páv, U Cukrovaru 655/7

BENEŠOV: Hotel S-Centrum, U Vodárny 2215

BUDYNĚ NAD OHŘÍ: Dvůr Perlová voda, Kostelec nad Ohří 13

ČESKÁ LÍPA: Villa Hrdlička, Děčínská 361/7

CHLUMEC NAD CIDLINOU: Rodinné centrum Cidlinka, Kozelkova 26/IV

NUPAKY: Společenské centrum Nupaky, Průběžná 568

PELHŘIMOV: Hotel Beachwell, Táborská 2467

PODĚBRADY: Hotel Golfi, Na Kopečku 595/23

PRAHA: Volnočasové centrum H55, Hloubětínská 1138/5, Praha 14 

SLANÝ: Hotel Hejtmanský dvůr, Masarykovo nám. 114


Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace ohledně kurzu a s pořizováním fotodokumentace pro komerční účely.