Kurzy krasopisu

Inspirovala tě má práce k tvorbě vlastních nápadů, ale nevíš, jak na to? Ráda tě vše naučím krok po kroku a předám mé zkušenosti s technikami i materiály, které používám. Písmo už je poté jen o cviku a můžeš popsat téměř cokoliv. Kurzy moderní kaligrafie jsou vhodné pro začátečníky, i pro leváky a pro děti cca od 10 let. 

Kurzy probíhají vždy od října do dubna (mimo svatební sezónu). Podzimní kurzy budu vypisovat opět koncem letních prázdnin. V jakých městech kurzy pořádám najdeš na konci stránky.


Po celý rok je možné objednávat otevřené dárkové vouchery, do kterých ručně nadepíšeme jméno obdarovaného a ten si poté vybere z vypsaných termínů a měst. Platnost voucheru je vždy minimálně 1 rok.


Kurz krasopisu na papír a  dřevo  

ZAČÁTEČNÍCI (velký brush pen)

Líbí se ti krasopis, ale bojíš se začít, nebo jsi samouk a chceš se posunout dál? Pak je kurz přesně pro tebe. Projdeme vše od základů a jako bonus se naučíme krasopsát na dřevo - to je totiž moje srdcová záležitost. Můžeš si pak vyrobit vlastní dekorace nebo dárečky.

Co se naučíš: Základy krasopisu velkým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na dřevo, ale i jiné materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro velký brush pen, velký brush pen Tombow, bílá akvarelová tužka, akrylový fix Posca, dřevěná destička a jako dáreček dřevěná jmenovka.

Délka kurzu: 3 hodiny 

Cena: 1 400,-

Termíny: Podzimní kurzy budu vypisovat opět koncem letních prázdnin.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Vánoční kurz krasopisu 

ZAČÁTEČNÍCI (malý brush pen)

Na chvilku se zastav a pojď si užít příjemnou atmosféru na vánočním kurzu krasopisu. Napíšeš si jmenovky na dárečky, vytvoříš dřevěné i plexisklové dekorace a pokreslíme si vánoční baňky. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří už absolvovali kurz krasopisu na dřevo (budeme pracovat s jinými psacími potřebami a jinou abecedou).

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na různé materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, malý brush pen Tombow, bílá tužka, akrylový fix Molotow, kraftové visačky, dřevěné a plexi dekorace, vánoční baňka.

Délka kurzu: 4 hodiny

Cena: 1 700,-

Termíny: Podzimní kurzy budu vypisovat opět koncem letních prázdnin.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Kurz krasopisu a vazby květin

Když už jdeš na kurz, proč nezvládnout rovnou dva? Naprosto výjimečný kurz, na kterém zkombinujeme základy krasopisu a vazby květin. Na kurz můžeš přijít, i když máš za sebou krasopis na dřevo - budeme dělat zase něco jiného ;)

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po celá slova. Dále tě floristka Daniela Michajlecová provede základy vazby květin. Naučíš se jaké druhy květin vázat, jak je na vazbu připravit a nakonec si vytvoříš svou vlastní kytici, která bude typická pro dané roční období.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, malý brush pen Tombow Fudenosuke. Všechny květiny a materiály pro vazbu květin.

Délka kurzu: 5 hodin

Cena: 3 900,-

Termíny: Podzimní kurzy budu vypisovat opět koncem letních prázdnin.

Na kurz si nemusíš nic nosit, všechny výtvory si odneseš domů.


Kde budou kurzy probíhat?

BENÁTKY NAD JIZEROU: Hotel Bílý Páv, U Cukrovaru 655/7

BENEŠOV: Hotel S-Centrum, U Vodárny 2215

BUDYNĚ NAD OHŘÍ: Dvůr Perlová voda, Kostelec nad Ohří 13

ČESKÁ LÍPA: Villa Hrdlička, Děčínská 361/7

ČÍČOVICE u Kladna: Dvůr Hoffmeister, Číčovice 45, 252 68

CHLUMEC NAD CIDLINOU: Rodinné centrum Cidlinka, Kozelkova 26/IV

KOLÍN: Hotel Theresia, Na Petříně 991, 280 02 Kolín II

MĚLNÍK: Hotel Olympionik, Bezručova 3819, Mělník

NUPAKY: Společenské centrum Nupaky, Průběžná 568

PELHŘIMOV: Hotel Beachwell, Táborská 2467

PODĚBRADY: Hotel Golfi, Na Kopečku 595/23

PRAHA: Volnočasové centrum H55, Hloubětínská 1138/5, Praha 14 - Hloubětín

PRAHA: Vindyšova továrna, Na Betonce 114/2, 153 00 Praha 16 - Radotín

RUMBURK: Hotel Sportlife, Lesní 12, 408 01 Rumburk


Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace ohledně kurzu a s pořizováním fotodokumentace pro komerční účely.