Kurzy krasopisu

Inspirovala tě moje práce k tvorbě vlastních nápadů, ale nevíš, jak na to? Ráda tě vše naučím a předám moje zkušenosti s technikami i materiály, které používám :) Písmo už je poté jen o cviku a můžeš popsat téměř cokoliv...


- - -   Přihlašuj se přes formulář na konci stránky   - - -

K účasti na kurzu je nutné potvrzení o očkování, prodělání nemoci nebo negativní test. V případě rušení kurzů kvůli pandemii nabízím náhradní termíny nebo vrácení peněz.


Kurz krasopisu na  dřevo  

ZAČÁTEČNÍCI (velký brush pen)

Líbí se ti krasopis, ale bojíš se začít, nebo jsi samouk a chceš se posunout dál? Pak je kurz přesně pro tebe. Projdeme vše od základů a jako bonus se naučíme krasopsát na dřevo - to je totiž moje srdcová záležitost. Můžeš si pak vyrobit vlastní dekorace nebo dárečky.

Co se naučíš: Základy krasopisu velkým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na dřevo, ale i jiné materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro velký brush pen, velký brush pen Tombow, bílá tužka, akrylový fix Posca, dřevěná destička a jako malý dáreček dřevěná jmenovka.

Délka kurzu: 3 hodiny 

Cena: 1 300,-

Termíny: Termíny kurzů jsou vypsané na konci stránky, kde se můžeš rovnou přihlásit.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Kurz krasopisu na netradiční materiály 

POKROČILÍ

Krasopis už pro tebe není neznáme slovo, víš jak střídat tenké a široké linky. Psaní do písanky můžeme přeskočit a rovnou začít krasopsát na netradiční materiály. Ideální jako navazují kurz pro účastníky krasopisu na dřevo.

Co se naučíš: Na papíře si jen ukážeme principy falešné kaligrafie, koukneme na různé fonty písma a pak už můžeme experimentovat s netradičními povrchy.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy na falešnou kaligrafii a různé abecedy, bílá tužka, popisovač Molotow, popisovač Posca, netradiční materiály (plexisklo, lastura, atd...podle toho, co zrovna vymyslím :) a jako malý dáreček jmenovka.

Délka kurzu: 3 hodiny

Cena: 1 500,-

Termíny: Termíny kurzů jsou vypsané na konci stránky, kde se můžeš rovnou přihlásit.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Kurz krasopisu a vazby květin

ZAČÁTEČNÍCI (malý brush pen)

Když už jdeš na kurz, proč nezvládnout rovnou dva? Naprosto výjimečný kurz, na kterém zkombinujeme základy krasopisu a vazby květin. Na kurz můžeš přijít, i když máš za sebou krasopis na dřevo - budeme dělat zase něco jiného ;)

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po celá slova. Dále tě floristka Daniela Michajlecová provede základy vazby květin. Naučíš se jaké druhy květin vázat, jak je na vazbu připravit a nakonec si vytvoříš svou vlastní kytici, která bude typická pro dané roční období.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, tužka, malý brush pen Tombow, všechny květiny a pomůcky pro vazbu.

Délka kurzu: 5 hodin

Cena: 3 500,-

Termíny: Termíny v tuto chvíli chystáme.

Na kurz si nemusíš nic nosit, všechny výtvory si odneseš domů.


Přihlášení 

Pro přihlášení stačí vyplnit formulář a níže zaškrtnout termín kurzu. Po odeslání přihlášky ti zašlu informační e-mail s fakturou k platbě kurzu. Za termínem kurzu jsou v závorce (volná místa / kapacita kurzu).

Kde budou kurzy probíhat?

PRAHA: Volnočasové centrum H55, Hloubětínská 1138/5, Praha 14 

ČESKÁ LÍPA: Villa Hrdlička, Děčínská 361/7, Česká Lípa  

JAROSLAVICE u Znojma: Restaurace Picérka, Náměstí 103, Jaroslavice

PELHŘIMOV: Beachwell, Táborská 2467, Pelhřimov


Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace ohledně kurzu a s pořizováním fotodokumentace pro komerční účely.