Kurzy krasopisu

Inspirovala tě má práce k tvorbě vlastních nápadů, ale nevíš, jak na to? Ráda tě vše naučím a předám mé zkušenosti s technikami i materiály, které používám. Písmo už je poté jen o cviku a můžeš popsat téměř cokoliv. Kurz můžeš zakoupit po celý rok i ve formě dárkového voucheru (napiš si o něj na lesopis@email.cz).  

-   Na kurzy se přihlašuj přes formulář na konci stránky   -Kurz krasopisu na  dřevo  

ZAČÁTEČNÍCI (velký brush pen)

Líbí se ti krasopis, ale bojíš se začít, nebo jsi samouk a chceš se posunout dál? Pak je kurz přesně pro tebe. Projdeme vše od základů a jako bonus se naučíme krasopsát na dřevo - to je totiž moje srdcová záležitost. Můžeš si pak vyrobit vlastní dekorace nebo dárečky.

Co se naučíš: Základy krasopisu velkým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na dřevo, ale i jiné materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro velký brush pen, velký brush pen Tombow, bílá akvarelová tužka, akrylový fix Posca, dřevěná destička a jako dáreček dřevěná jmenovka.

Délka kurzu: 3 hodiny 

Cena: 1 400,-

Termíny: Vypsané kurzy najdeš na konci stránky.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Vánoční kurz krasopisu 

ZAČÁTEČNÍCI (malý brush pen)

Na chvilku se zastav a pojď si užít příjemnou atmosféru na vánočním kurzu krasopisu. Napíšeš si jmenovky na dárečky, vytvoříš dřevěné i plexisklové dekorace a pokreslíme si vánoční baňky. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří už absolvovali kurz krasopisu na dřevo (budeme pracovat s jinými psacími potřebami a jinou abecedou).

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na různé materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, malý brush pen Tombow, bílá tužka, akrylový fix Molotow, kraftové visačky, dřevěné a plexi dekorace, vánoční baňka.

Délka kurzu: 4 hodiny

Cena: 1 600,-

Termíny: Vánoční kurzy budu vypisovat na přelom listopadu a prosince.

Na kurz si nemusíš nic nosit a všechny výtvory i pomůcky si odneseš domů :)


Kurz krasopisu a vazby květin

ZAČÁTEČNÍCI (malý brush pen)

Když už jdeš na kurz, proč nezvládnout rovnou dva? Naprosto výjimečný kurz, na kterém zkombinujeme základy krasopisu a vazby květin. Na kurz můžeš přijít, i když máš za sebou krasopis na dřevo - budeme dělat zase něco jiného ;)

Co se naučíš: Základy krasopisu malým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po celá slova. Dále tě floristka Daniela Michajlecová provede základy vazby květin. Naučíš se jaké druhy květin vázat, jak je na vazbu připravit a nakonec si vytvoříš svou vlastní kytici, která bude typická pro dané roční období.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro malý brush pen, tužka, malý brush pen Tombow, všechny květiny a pomůcky pro vazbu.

Délka kurzu: 5 hodin

Cena: 3 500,-

Termíny: Kurz připravujeme.

Na kurz si nemusíš nic nosit, všechny výtvory si odneseš domů.


Přihlášení 

Pro přihlášení zaškrtni termín kurzu a vyplň údaje (pokud máš dárkový voucher, dopiš jeho číslo). Po odeslání přihlášky ti zašlu informační e-mail s fakturou (prosím o trpělivost, nejsem u počítače každý den). Adresy jednotlivých míst pro kurzy najdeš dole pod formulářem.

Za termínem kurzu jsou v závorce ( volná místa/celková kapacita kurzu ). 

Kde budou kurzy probíhat?

BENEŠOV: S-Centrum, U Vodárny 2215, Benešov

ČESKÁ LÍPA: Villa Hrdlička, Děčínská 361/7, Česká Lípa

NUPAKY: Společenské centrum Nupaky, Průběžná 568, Nupaky

PELHŘIMOV: Beachwell, Táborská 2467, Pelhřimov 

PODĚBRADY: Hotel Golfi, Na Kopečku 595/23, Poděbrady

PRAHA: Volnočasové centrum H55, Hloubětínská 1138/5, Praha 14 

SLANÝ: Hotel Hejtmanský dvůr, Masarykovo nám. 114, Slaný


Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace ohledně kurzu a s pořizováním fotodokumentace pro komerční účely.