Kurzy krasopisu

Inspirovala vás moje práce k tvoření vlastních nápadů, ale nevíte, jak na to? Ráda vás vše naučím a předám vám moje zkušenosti s technikami i materiály, které používám :) Písmo už je poté jen o cviku a můžete popsat téměř cokoliv. Vybrat si můžete z několika typů kurzů, včetně půldenního kurzu kombinovaného s vazbou kytic, na kterém budeme mít i fotografku ;) 


Všechny kurzy probíhají opět v Praze, ve Volnočasovém centru H55 (Hloubětínská 1138/5).

V případě rušení akcí kvůli pandemii nabízím náhradní termín nebo vracení peněz. V tuto chvíli se to týká bohužel prvních dvou termínů :(

Přihlášení na kurzy

Na kurzy se přihlašujte přes tento formulář. Ve výběru termínu je vidět aktuální volná kapacita.

Platba: Danou částku uhraďte na číslo účtu: 2701637740/2010 a do zprávy pro příjemce napište "vaše příjmení". Po přijetí platby vám do emailu přijde potvrzení rezervace. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace ohledně kurzu a vystavení faktury.


Kurz krasopisu na dřevo

Kurz se skládá ze 3 částí a je tedy dost nabitý :) V prvním kroku se naučíme základy krasopisu velkým brushpenem (štětečkovým fixem) do písankových listů. Vysvětlíme si jak, čím a na co psát a projdeme si celou abecedu. V další části se podíváme na pojem "falešná kaligrafie", řekneme si základní pravidla a vše opět vyzkoušíme. Nakonec si písmo přenesete pomocí akrylového fixu na dřevo a zkusíte si napsat svou destičku. Vše projdeme od základů, proto vůbec nevadí, pokud s krasopisem nemáte žádné zkušenosti ;)

V ceně kurzu jsou písankové listy, velký brushpen, bílá tužka, akrylový fix, dřevěná destička a jako malý dáreček dřevěná jmenovka :)

Délka kurzu: 3 hodiny / Cena kurzu: 1 200,- 


Kurz krasopisu na plexisklo a jiné materiály

Postupovat budeme stejně, jako v Kurzu krasopisu na dřevo. V prvním kroku se naučíme základy krasopisu do písankových listů, ale tentokrát malým brushpenem (štětečkovým fixem). Opět si projdeme celou abecedu a vyzkoušíme falešnou kaligrafii. Nakonec si písmo přeneseme pomocí akrylového fixu na plexisklo a další materiály jako lastury, acháty a kachličky. Vše projdeme od základů, proto vůbec nevadí, pokud s krasopisem nemáte žádné zkušenosti ;)

V ceně kurzu jsou písankové listy, malý brushpen, tužka, akrylový fix, plexi destička, další materiály na tvořené a jako dáreček jmenovka :)

Délka kurzu: 3 hodiny / Cena kurzu: 1 400,- 


Vánoční kurz krasopisu

Kurz krasopisu s vánoční tvorbou a atmosférou :) Stejně jako v ostatních kurzech začneme tréninkem krasopisu do písankových listů a dále budeme pomocí akrylových fixů tvořit vánoční dekorace. Jaké? To se nechte překvapit! Ale těšit se můžete na různé tradiční i netradiční materiály :) Budeme určitě tvořit jmenovky na dárky a vše si samozřejmě odneste domů. Kurz je opět vhodný i pro úplné začátečníky.

V ceně kurzu jsou písankové listy, brushpen, tužka, akrylový fix, jmenovky a materiály pro vánoční tvoření.

Délka kurzu: 3 hodiny / Cena kurzu: 1 500,- 


Kurz krasopisu a vazby květin

Naprosto výjimečný půldenní kurz, na kterém zkombinujeme základy krasopisu a vazby květin. V první polovině kurzu se budeme věnovat krasopisu brushpenem (štětečkovým fixem) a druhou polovinou vás provede moje sestřička Daniela Michajlecová, se kterou si uvážete nádhernou kytici. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, vše vás naučíme od základů :) Je vypsán i ve Vánoční verzi a budeme mít skvělou fotografku Terku Bičákovou, která nám kurzy zdokumentuje ;)

V ceně kurzu jsou písankové listy, brushpen, tužka a všechny květiny a pomůcky pro vazbu.

Délka kurzu: 5 hodin / Cena kurzu: 3 500,- 


V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na lesopis@email.cz nebo 720 356 075. 

Budeme se na vás těšit! Markéta a Danča