Jak objednat

Máte vybráno a chcete objednat?

Objednávku mi napište na e-mail lesopis@email.cz s těmito informacemi:

> jaké výrobky a kolik kusů objednáváte

> kdy máte svatbu (popř. dokdy objednávku potřebujete)

> zda chcete výrobky přesně podle katalogu, nebo máte       jinou představu o zdobení

Nemáte vybráno a potřebujete poradit?

Neváhejte mi napsat na e-mail lesopis@email.cz s jakýmkoliv dotazem či nápadem!

> napište mi, co byste chtěli vyrobit

> můžete připojit fotku, kterou jste se inspirovali 

> pomohu vám vše vymyslet, připravím návrh a                     doladíme detaily podle vašich představ


Jak dlouho bude výroba trvat?

Obvykle mívám zakázky hotové do 2-3 týdnů. Některé objednávky spěchají podle termínu svatby více, některé méně. Snažím se to samozřejmě zohledňovat a vycházet vám maximálně vstříc. Objednávejte ale, prosím, s dostatečným předstihem - doporučuji určitě do dubna. V letních měsících spolupracuji se svatebními koordinátorkami, které mě hodně vytěžují a v plné sezóně už Vám nemohu termín většinou zajistit.

Dodání a platba

Po přijetí objednávky vám vystavím fakturu a můžete si vybrat z několika způsobů doručení. U velkých plexi cedulí je možný pouze osobní odběr!

Osobní odběr v Horních Počernicích: zdarma

Zásilkovna (menší balíky) za 85,- nebo GLS za 125,-


Vše, co si objednáváte, je ruční výroba, proto prosím počítejte s následujícím :)

Menší cedulky dělám z překližky o síle 3mm - jsou lehoučké a snadno je umístíte na stoly i mezi nádobí. Na větší desky používám smrkovou spárovku 1,8mm nebo silnou překližku 10mm, aby byly cedule masivnější a pevnější.

Překližkové cedulky i masivní desky mohou být lehce prohnuté, mohou mít suky, či různé nerovnosti - je to prostě přírodní materiál :)

Natírám různé druhy materiálů - topolová překližka, buková překližka nebo dřevo. Vše je mořeno stejnou barvou (palisandr), ale materiály mohou chytat malinko odlišné odstíny. 

Písmo a rukopis se mi postupem času vyvíjí a mění :)

Jak nátěrová barva na dřevě, tak i popisovače jsou voděodolné. 

Písmo na plexi cedulích je taktéž voděodolné, ale přeci jen se větším rýpnutím může seškrábnout. Plexisklo je určitě odolnější než sklo, ale i tak s ním zacházejte opatrně. Z tohoto důvodu velké plexi desky neodesílám přes přepravce.

Bílý inkoust na plexi jmenovkách, polodrahokamech, lasturách i kachličkách je taktéž voděodolný. Větším rýpnutím jej ale můžete poničit, proto s nimi taktéž zacházejte opatrně.