Objednávky

Nesmírně mě těší zájem o cedulky Lesopis a ještě více pochvaly, které od klientů dostávám. Třešničkou na dortu jsou potom fotky přímo ze svateb, které se s mou malou pomocí snažím dělat ještě krásnější :) Níže najdete pár informací k objednávkám. 

Pokud byste si rádi objednali cedulky nebo cokoliv dalšího, napište mi na email lesopis@email.cz. Ráda vám s čímkoliv poradím nebo pomůžu vymyslet. Především potřebuji vědět, co byste chtěli vyrobit, kdy máte termín svatby a zda chcete mít cedulky podle katalogu, nebo mi dáte volnou ruku ve zdobení. Od zadání mívám vše hotové do 2 - 3 týdnů, ale pokud se termín svatby blíží, zvládnu to i rychleji :) Možné je jak osobní vyzvednutí v Horních Počernicích, tak zaslání Poštou, GLS či Zásilkovnou.


Informace před objednávkou:

Vše, co si objednáváte, je ruční výroba, proto prosím počítejte s následujícím :)

Menší cedulky dělám z překližky o síle 3mm - jsou lehoučké a snadno je umístíte na stoly i mezi nádobí. Na větší desky používám smrkovou spárovku 1,8mm, aby byly cedule masivnější.

Velikost cedulek nemusí být na milimetr přesná. Pokud by to pro vás bylo ale z jakéhokoliv důvodu důležité, napište mi to v objednávce.

Překližkové cedulky i masivní desky mohou být lehce prohnuté - nejsou vždy dokonale rovné.

Natírám různé druhy materiálů - topolová překližka, buková překližka nebo dřevo. Vše je mořeno stejnou barvou (palisandr), ale materiály mohou chytat malinko odlišné odstíny. Jen ramínka kupuji přímo tmavě hnědá (odstín je o něco tmavší), aby nehrozilo obarvení oblečení nátěrovou barvou.

Vzhledem k ruční práci jsou na dřevě vidět tahy štětcem a psaný text není dokonale rovný.

Písmo a rukopis se mi postupem času trochu mění :)

Pokud na cedulkách zůstalo trochu bílé tužky po předkreslení, lze ji snadno setřít vlhkým hadříkem.

Jak nátěrová barva, tak popisovače jsou voděodolné, překližkové destičky se ale mohou při větším namočení začít kroutit. Písmo na plexi cedulích je taktéž odolné, ale přeci jen větším rýpnutím se mohou seškrábnout.

Termín vyhotovení zakázky se samozřejmě liší podle velikosti a druhu objednávky. Většinu materiálů mám skladem, ale některé musím objednávat a dále mořit. Samozřejmě zohledňuji termíny svateb, takže některé zakázky spěchají více a některé méně :)