O mně, lesu a krasopisu

Jmenuji se Markéta Michálková a ráda píšu na ty nejpodivuhodnější materiály :)

Všechno to přišlo úplnou náhodou, ale v pravý čas a s těmi správnými lidmi. Mé první krasopisné tahy nebyly na papír, ale na dřevo, což do mého života neskutečně zapadlo. Od malička miluju přírodu a hlavně lesy a tak vznikl LESOPIS.


Před pěti lety mě moje sestřička poprosila, abych jí na svatbu nadepsala dřevěné cedulky. Dala mi do ruky dřevěné destičky, palety a bílé popisovače. Miluju dřevo a tak mě tvoření opravdu chytlo, navíc výsledek měl velký úspěch a tak mi začaly chodit první objednávky.

Nabídku jsem brzy rozšířila o kachličky, lastury, polodrahokamy i plexisklo, ale dřevo zůstává mou srdcovkou. Se sestřičkou Danielkou navíc děláme už několik let svatební květiny, takže se nám práce krásně propojila a jsme nadšené, že můžeme tvořit a trávit čas spolu. Nedáme bez sebe totiž ani ránu :)

Jen psát a dělat zakázky mi ale brzy přestalo stačit. Často jste se na mě obraceli pro rady a tak jsem začala dělat kurzy, na kterých učím základy krasopisu a jak psát na různé materiály. K tomu jsem vytvořila vlastní písanku. A to bychom nebyly se ségrou my, abychom i ty kurzy nezačaly dělat společně :)

A plány máme i do budoucna velké. V mém rodném místě v severních Čechách budu stavět vysněnou roubenku. Bude to místo pro relaxaci, setkávání a také naše kurzy :) Vlastní květinové pole, wellness i s krásnou okolní přírodu, to vše vám snad budeme moct už příští rok nabídnout :)

Chceš se se mnou potkat a poznat náplň mé práce?

Ozvi se nám

Pokud se ti naše práce líbí, neváhej se na nás obrátit :)

Markéta Michálková

Krasopis

IG: lesopiscz
E-mail: lesopis@email.cz

Web: www.lesopis.cz 

Daniela Michajlecová

Floristika

IG: floristka_daniela_michajlecova 

E-mail: kvetiny.daniela@gmail.com

Web: www.svatebnifloristka.cz