O mně, lesu a krasopisu

Jmenuji se Markéta Michálková a ráda píšu na ty nejpodivuhodnější materiály :)

Všechno to přišlo úplnou náhodou, ale v pravý čas a s těmi správnými lidmi. Mé první krasopisné tahy nebyly na papír, ale na dřevo, což do mého života neskutečně zapadlo. Od malička miluju přírodu a hlavně lesy a tak vznikl LESOPIS.


Před sedmi lety mě moje sestřička poprosila, abych jí na svatbu nadepsala dřevěné cedulky. Dala mi do ruky dřevěná prkna, palety a bílé popisovače. Miluju dřevo a tak mě tvoření opravdu chytlo, navíc výsledek měl velký úspěch a tak mi začaly chodit první objednávky. Nabídku jsem brzy rozšířila o kachličky, lastury, polodrahokamy i plexisklo, ale dřevo zůstává mou srdcovkou. Dnes už vlastně vůbec nepíšu na papír a zaměřila jsem celou svou tvorbu na popis netradičních a originálních materiálů. 

Jen psát a dělat zakázky mi ale brzy přestalo stačit. Často jste se na mě obraceli pro rady a tak jsem začala pořádat kurzy, na kterých učím základy krasopisu a jak psát na různé materiály. K tomu jsem vytvořila vlastní písanky a plány mám i do budoucna velké. V mém rodném místě v severních Čechách budu stavět vysněnou roubenku. Bude to místo pro relaxaci, setkávání a také naše kurzy :) Vlastní květinové pole, wellness i s krásnou okolní přírodu.....to vše vám budu moct snad už příští rok nabídnout :)

Chceš se se mnou potkat a poznat náplň mé práce?