Krasopísanky

Udělej si kávu nebo oblíbený čaj, zapal svíčku a propadni kouzlu krasopisu. Písanky moderní kaligrafie tě provedou od počátečních základních tahů, přes jednotlivá písmena až po celá slova. Při krasopsaní zpomalíš, zapomeneš na starosti a najdeš si tak čas jen pro sebe. Stačí každý den jen chvilka a uvidíš, že pokroky se dostaví.

Vytvořila jsem pro tebe písanky moderního krasopisu pro malý brush pen a pro velký brush pen. Dále speciální písanku Jména a nápisy a pak také univerzální blok. V e-shopu samozřejmě najdeš i potřebné psací pomůcky.


Písanka pro   velký brush pen

Písanka pro velký brush pen je uceleným průvodcem určeným pro začátečníky a mírně pokročilé. Psaní velkým brush penem je vhodné pro větší formáty písma jako nadpisy nebo tvoření plakátů. V první části začneš s procvičením základních tahů. Naučíš se tím správně střídat tenké a široké tahy a zjistíš, jak brush pen pracuje. Pak už tě čeká malá a velká abeceda, díky které se budeš moct nakonec pustit do psaní celých slov. 

Písanka je tištěna jednostranně na vysokogramážní hlazený papír a je svázaná do kroužkové vazby pro snadné a pohodlné používání. Má celkem 38 stran.

Doporučuji pro ni velký brush pen Tombow Dual Brush Pen N15. Z jedné strany má velký štětcový hrot určený pro písanku, z druhé strany je tenký hrot pro kreslení detailů či falešnou kaligrafii.


Písanka pro malý brush pen

Písanka pro malý brush pen je uceleným průvodcem určeným pro začátečníky a mírně pokročilé. Psaní malým brush penem je vhodné pro menší formáty písma, jako jsou třeba jmenovky. V první části začneš s procvičením základních tahů. Naučíš se tím správně střídat tenké a široké tahy a zjistíš, jak brush pen pracuje. Pak už tě čeká malá a velká abeceda, díky které se budeš moct nakonec pustit do psaní celých slov.

Písanka je tištěna jednostranně na vysokogramážní hlazený papír a je svázaná do kroužkové vazby pro snadné a pohodlné používání. Má celkem 38 stran.

Doporučuji pro ni malý brush pen Tombow Fudenosuke.


Písanka    Jména a nápisy

Písanka jména a nápisy je určena všem, kteří si chtějí vytvořit vlastní originální jmenovky nebo různé cedulky. Najdeš v ní abecedně seřazená všechna jména českého kalendáře zpracovaná pro malý brush pen. Můžeš si tak připravit jmenovky na slavnostní oběd nebo třeba visačky na dárky. V druhé části písanky jsem připravila různé narozeninové a svatební nápisy určené pro velký brush pen. Jistě s nimi ohromíš třeba na svatbě nebo nějaké oslavě.

Je tištěna jednostranně na vysokogramážní hlazený papír a je svázaná do kroužkové vazby pro snadné a pohodlné používání. Písanka má celkem 40 stran.

Pokud ještě nemáš krasopis v malíčku, doporučuji Ti zakoupit písanku pro malý a pro velký brush pen určené pro začátečníky, ve kterých se naučíš vše od správného držení brush penu, přes základní tahy až po celá písmena a slova. V této písance se již základům nevěnujeme.

Pro písanku doporučuji brush peny značky Tombow – malý brush pen Fudenosuke a velký brush pen ABT Dual N15.  


Univerzální blok   pro   krasopis

Blok jsem navrhla tak, aby byl opravdu univerzální. Někdy potřebuješ trénovat a psát na řádky, jindy chceš tvořit kompozice a linky by Tě naopak rušily.

Proto je blok rozdělen na dvě části. V té první najdeš linkovaný podklad, který je vhodný jak pro malý, tak i pro velký brush pen. V druhé polovině bloku je naopak tečkovaný podklad. Teď už by Tě nemělo v tréninku nic brzdit!

Je tištěn jednostranně na vysokogramážní hlazený papír (160g/m2) a je svázaný do kroužkové vazby pro snadné a pohodlné používání. Blok má celkem 40 stran.

Pro blok doporučuji brush peny značky Tombow – malý brush pen Fudenosuke a velký brush pen ABT Dual N15.  


Sada pro krasopis na dřevo

Chceš si vyrobit vlastní dřevěné dekorace, ale nevíš si rady s pomůckami a jak začít? Proto je tu sada pro krasopis na dřevo, která obsahuje všechny pomůcky, které sama používám pro svou tvorbu. Nejdříve si natrénuj krasopis v písance pro velký brushpen. Pak už můžeš začít zkoušet přenášet krasopis na dřevěné cedulky.

Sada obsahuje

  • písanku pro velký brush pen
  • Tombow Dual Brush Pen N15 pro psaní do písanky
  • bílou tužku Stabilo All 8052
  • 2x akrylový popisovač Posca (hrot 0,7mm a 0,9-1,3 mm)
  • 5x dřevěnou jmenovku
  • 2x dřevěnou destičku (12x17cm a 20x25cm)
  • 1x dřevěný zápich (na výběr srdce, kolečko a hexagon)
  • 1x dřevěné kolečko pro zavěšení