VOUCHER - Kurz krasopisu

Voucher na kurz krasopisu je skvělým dárkem třeba pro maminku nebo kamarádku :) Voucher je otevřený a to znamená, že si obdarovaný může vybrat libovolný termín i místo konání kurzu ve chvíli, kdy budou kurzy vypsány (neplatí na Vánoční kurz). Kurzy se konají od října do března (mimo svatební sezónu). Platnost voucheru dáváme minimálně na rok (většinou i o něco déle, vždy až do konce kurzové sezóny).

Voucher Ti přijde ručně nadepsaný v tištěné podobě. NA KONCI OBJEDNÁVKY UVEĎ  DO POZNÁMKY JMÉNO OBDAROVANÉHO. Termín kurzu si poté obdarovaný vybere v našem e-shopu a pošle rezervaci na e-mail info.lesopis@email.cz

-----------------------------------------

Líbí se ti krasopis, ale bojíš se začít, nebo jsi samouk a chceš se posunout dál? Pak je kurz přesně pro tebe. Projdeme vše od základů a jako bonus se naučíme krasopsát na dřevo - to je totiž moje srdcová záležitost. Můžeš si pak vyrobit vlastní dekorace nebo dárečky.

Co se naučíš: Základy krasopisu velkým brush penem - od základních tahů, přes písmena až po slova. Dále principy falešné kaligrafie a jak její pomocí psát na dřevo, ale i jiné materiály.

Co je v ceně kurzu: Pracovní listy pro velký brush pen, velký brush pen Tombow, bílá akvarelová tužka, akrylový fix Posca, dřevěná destička a jako dáreček dřevěná jmenovka.

Délka kurzu: 3 hodiny

Pokyny: Částka za kurz je po úhradě nevratná (pokud by ses kurzu nemohl/a zúčastnit, kontaktuj mě, prosím.) Veškeré podklady i psací pomůcky dostaneš přímo na kurzu, nemusíš si nic nosit. 

Budu se na Tebe těšit :) Markéta

1 400,00 Kč