Jmenovka plexisklo - kolečko (10ks)

Vytvořte si sami originální jmenovky z čirého plexiskla, které okouzlí nejen svatební hosty. Každý si ji rád schová na památku. Doporučujeme zakoupit společně se jmennou písankou, se kterou pro vás bude psaní jmenovek doslova hračka. (Bude v prodeji od března). Nakonec můžete jmenovky i podbarvit nebo doplnit zlatým okrajem.

Jmenovka z čirého plexiskla, rozměr 7,5cm, tloušťka 3mm. Plexisklo je z obou stran opatřeno ochrannou fólií - nezapomeňte ji před použitím sundat. Balíček obsahuje 10ks. 

Při objednání 3 a více libovolných balíčků dostanete bílý akrylový popisovač Artmagico pro psaní na plexisklo zdarma. K objednávce vám ho přidáme při balení automaticky.

Upozornění: Prosím, berte na vědomí, že můžete objevit mírně kazové kusy - bublinka v plexiskle, odřeninka apod. Všechny jmenovky jsou samozřejmě opatřeny ochrannou fólií a všechny na první pohled kazové kusy vyřazujeme. Občas se ale může objevit nějaká nerovnost pod fólií, což nejsme schopní ovlivnit. Proto si vždy berte pár rezervních kousků i pro případ, že by se vám některá jmenovka nepovedla napsat podle vašich představ ;)

250,00 Kč