Půjčovna her

Vítejte v naší půjčovně velkých dřevěných svatebních her! Jsme tady, abychom vám přinesli zábavu a nezapomenutelné chvíle na vaší svatbě, oslavě nebo firemní akci. V dnešní době, kdy hledáte způsoby, jak přidat do své svatby osobní dotek a vytvořit neformální atmosféru, jsou svatební hry perfektní volbou. Věříme, že velké dřevěné hry hry mají zvláštní schopnost propojovat lidi, nabízejí příležitost pro vzájemnou interakci mezi hosty všech věkových skupin a přidávají do svatebního dne další rozměr zábavy a radosti.


Obří  věž (Jenga)

Hra obsahuje: 54 hranolů, výška věže 80cm (přírodní nebo opálená varianta)

Jenga věž je určena pro dva a více hráčů. Na počátku se postaví pravidelná věž v osmnácti patrech po třech kvádrech. Soupeři se pak střídají v jednotlivých tazích, při kterých berou jednou rukou vždy jeden špalík a kladou ho na její vrchol tak. Hra končí ve chvíli, kdy věž spadne a vítězem se pak stává hráč, který položil poslední kvádr. 

Půjčovné: 800,-


Obří mikádo

Hra obsahuje: 25 Mikádo tyčí, každá barva má jiné bodové hodnocení

Celý svazek tyčinek se zarovná, sevře jednou z dlaní a pak se náhle z ruky uvolní na zem. Soupeři pak vytahují z hromádky jednu za druhou. Pokud při vytahování dojde k pohnutí kterékoliv jiné tyčinky, ve hře pokračuje soupeř. Hra končí po rozebrání všech tyčinek. Vyhraje ten, kterému se podaří nasbírat tyčinky s největším bodovým součtem. 

Půjčovné: 400,-


Mölkky

Hra obsahuje: 12 kuželek (očíslovaných od 1 do 12) a házecí kolík Mölkky

Hráči hází kolíkem na kuželky a snaží se je shodit. Sražené kuželky se znovu postaví na místo, kam spadly. Dosažené skóre se rovná číslu na sražené kuželce. Pokud hráč srazí více než jednu kuželku, rovná se skóre počtu sražených kuželek. Pokud se hráč netrefí (nezíská ani jeden bod) třikrát po sobě, vypadává ze hry. Hra končí, pokud některý z hráčů získá přesně 50 bodů. Pokud získá více než 50 bodů, skóre se vrátí zpět na 25.

Půjčovné: 400,-


Obří piškvorky

Hra obsahuje: Hrací desku 40x45cm a 43 dílků piškvorek ve dvou barvách

Piškvorky jsou strategická hra, ve které spolu soupeří dva hráči. Hráči střídavě umisťují seshora dřevěná kolečka do hrací mřížky. Vyhrává hráč, který jako první vytvoří nepřerušenou řadu čtyř svých barev buď vodorovně, svisle nebo diagonálně. Hra zkusí vaši soustředěnost a logické myšlení.

Půjčovné: 400,-


Obří Domino

Hra obsahuje: 28 kusů dřevěných kostek (kamenů)

Hráči si rozdají 5-7 kamenů, zbytek zůstane na hromádce. Začíná majitel nejvyšší kostky se dvěmi stejnými čísly (např. 5-5) a pak po jednom kameni přikládají postupně další hráči ve směru hodinových ručiček pouze z obou stran položené řady. Kdo nemá co přidat, dobere si kostku z hromádky. Vyhrává ten, kdo se první zbaví všech kamenů, při zablokované hře (nikdo nemá co přiložit) vlastník co nejmenšího počtu kamenů. 

Půjčovné: 400,-


Pukec

Hra obsahuje: hrací desku 60x35cm a 10 dřevěných puků.

Cílem každého hráče je pomocí gumičky nastřílet všechny puky na soupeřovu polovinu hřiště skrze malou branku uprostřed. Problém je v tom, že soupeř se snaží o totéž! Chce to být rychlý, ale také přesný! Pukec dokáže vtáhnout hráče do naprostého soustředění.

Půjčovné: 400,-


Kubb Original

Hra obsahuje: 4 kolíky pro vymezení hrací plochy (cca 5x8m, ale není problém hrát i na menší plochu), 10 kubbů (kvádrů), 1 figurka krále, 6 kolíků na házení

Kubb je hra pro dvě družstva o 1 až 6 členech. Hráči družstva A se postupně snaží hodem kolíků ze své základní čáry srazit co nejvíce kubbů družstva B. Tým B se nejprve snaží ze své základní čáry srazit své kubby v herním poli, a teprve až je srazí všechny, začne srážet kubby týmu A na základní čáře. Takto hra pokračuje do doby, než některé družstvo srazí poslední kubb protivníka. Pokud mu ještě zbývají kolíky, může se ihned pokusit srazit krále, čímž hra končí a družstvo vyhrává.

Půjčovné: 600,-


Petanque

Hra obsahuje: Dřevěný kufr s 8 koulemi a dřevěnou kuličkou (prasátkem)

Princip hry je velmi jednoduchý. Pétanque (koulená) je hra až pro 4 hráče, kdy se snažíme umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. 

Půjčovné: 400,-


Kroket 

Hra obsahuje: 6x hůl, 6x barevná koule, 2x cílový/startovní kolík dřevěný, 10 branek

Kroket můžete hrát ve zjednodušené variantě, kdy se snaží každý hráč dostat svou kouli všemi brankami až k cílovému kolíku. Můžete hrát ale i s tzv. krokováním, poté se dotknete soupeřovy koule. Poté ji můžete odstřelovat právě krokováním a navzájem si škodit. Tím hra dostává úplně jiné obrátky :)

Půjčovné: 600,-


Hra rytířů

Hra obsahuje: 2 dámy a 4 rytíře, 12 koulí, 9 vlajek a 3 šňůry

Hra rytířů je venkovní hra pro dva hráče nebo týmy. Hráči se snaží zahrát dřevěné koule do ohraničených trojúhelníků a následně útočit na rytíře a královnu. Poražte jako první tým rytíře vyhrajte tak v rytířském klání! 

Půjčovné: 600,-


Hookbruč

Hra obsahuje 7 vyznačovacích kolíků a 6 házecích obručí.

Hra si klade za cíl, aby byla jednoduchá a snadno pochopitelná pro každého. Inspirace pro hru vznikla ze hry kroužky, golf a disc golf. Z každé si bere něco. Cílem hry je projít dané dráhy/hřiště s co nejmenším počtem hodů obručí.

Půjčovné: 400,-


Sada dětských her

Hry obsahují: Pétanque, minivěž Jenga, Domino, Pexeso

Myslíme i na nejmenší! Zabavit je můžete setem krásných dřevěných her, které si mohou zahrát téměř kdekoliv a hlavně bezpečně :) Dřevěný Pétanque je skvělou alternativou tomu klasickému s těžkými koulemi. Mini Jenga, Domino i Pexeso mají velice jednoduchá pravidla a dají se rozložit kdekoliv na stole. Hry jsou pro dva i více hráčů :)

Půjčovné: 600,-


Kuželky

Hra obsahuje: 6 dřevěných kuželek a 2 koule

Krásné dřevěné kuželky budou nejen krásným doplňkem, ale také velice jednoduchou zábavou. Hrát je můžete na jakékoliv rovné ploše. Můžete si vybrat, jestli budete hrát dvěma hody vždy do plných kuželek, nebo dohazovat jako při klasickém bowlingu.

Půjčovné: 400,-