Písanka a sada pro krasopis

S velkou radostí vám představuji svou první písanku pro velký brush pen. Můžete si objednat nejen samotnou písanku, ale rovnou celou sadu pro krasopis na dřevo. Vše, co v ní najdete, používám sama pro svou tvorbu :) V lednu vyjde i písanka pro malý brush pen a Sada pro krasopis na plexisklo.


Písanka

Písanka pro začátečníky je určena pro velký brush pen. Doporučuji Tombow Dual Brush Pen N15, který můžete zakoupit společně s písankou. Z jedné strany má štětcový hrot určený pro písanku, z druhé strany je tenký hrot pro kreslení detailů. Písanka je v kroužkové vazbě a tištěná na vysokogramážní hlazený papír. Najdete v ní základná tahy, malou abecedu, velkou abecedu, jména, citáty a linkované podklady pro trénink. Celkem má 35 stran - vše je tištěno jednostranně, aby se s písankou dobře pracovalo. Další linkované podklady a základní tahy jsou ke stažení ZDE

CENA: Písanka 300,- / Písanka a brush pen Tombow 380,-

Objednávejte, prosím, na e-mailu lesopis@email.cz. Písanku odesílám Českou Poštou v kartonové obálce za poštovné a balné 45,-. Po objednání vám zašlu fakturu s údaji pro platbu.


Sada pro krasopis na dřevo

Sada obsahuje:

  • písanku
  • Tombow Dual Brush Pen N15 pro psaní do písanky
  • bílou tužku na dřevo Stabilo All 8052
  • 2x akrylový popisovač Posca (hrot 0,7mm a 0,9-1,3 mm)
  • 5x dřevěnou jmenovku
  • 2x dřevěnou destičku (12x17cm a 20x25cm)
  • 1x dřevěný zápich (na výběr srdce, kolečko a hexagon)
  • 1x dřevěné kolečko pro zavěšení

Vše, s čím mě vidíte pracovat, najdete v této sadě. Vyzkoušené materiály a psací potřeby jako bílá tužka Stabilo na dřevo, která je dobře vidět, ale zároveň jde dobře smýt. Mé oblíbené popisovače Posca a nejznámější brush pen od Tombow. K sadě dostanete vytištěný návod a vzor abecedy falešné kaligrafie. Teď už můžete vesele tvořit :)

CENA: Sada pro krasopis na dřevo 1 000,-

Objednávejte, prosím, na e-mailu lesopis@email.cz. Sadu odesílám v balíčku buď Zásilkovnou (85,-) nebo GLS (125,-). Po objednání vám zašlu fakturu s údaji pro platbu.