Písanky a sady pro krasopis

S velkou radostí vám představuji písanky a bloky pro malý i velký brush pen. Můžete si objednat nejen samotné písanky, ale rovnou celé sady pro krasopis na dřevo nebo plexisklo. Vše, co v nich najdete, používám sama pro svou tvorbu :) V sekci Návody pak najdete postupy pro psaní na různé druhy materiálů.

Hledáte inspiraci, potřebujete poradit, nebo se chcete jen pochlubit svými pokroky? Možná s krasopisem začínáte, nebo už ho máte v malíčku, ale chcete ho posunout někam dál...


Písanka pro velký brush pen

Písanka pro začátečníky je určena pro velký brush pen. Doporučuji Tombow Dual Brush Pen N15, který můžete zakoupit společně s písankou. Z jedné strany má štětcový hrot určený pro písanku, z druhé strany je tenký hrot pro kreslení detailů. Písanka je v kroužkové vazbě a tištěná na vysokogramážní hlazený papír. Najdete v ní základní tahy, malou abecedu, velkou abecedu, jména, citáty a linkované podklady pro trénink. Celkem má 35 listů - vše je tištěno jednostranně, aby se s písankou dobře pracovalo. Další linkované podklady a základní tahy jsou ke stažení ZDE

Písanka 300,-   ///   Písanka a velký brush pen 380,-

Objednávejte, prosím, na e-mailu lesopis@email.cz (uveďte svou adresu). Po objednání vám přijde faktura s údaji pro platbu (když mi zašlete potvrzení o platbě, písanku hned odesílám). Písanku posílám Českou Poštou v kartonové obálce za poštovné a balné 45,- (do jedné obálky se vejde jedna písanka).


Písanka pro malý brush pen

Písanka pro začátečníky je určena pro malý brush pen. Doporučuji Tombow Fudenosuke (spíše tvrdší hrot), který můžete zakoupit společně s písankou. Písanka je v kroužkové vazbě a tištěná na vysokogramážní hlazený papír. Najdete v ní základní tahy, malou abecedu, velkou abecedu, jména, citáty a linkované podklady pro trénink. Celkem má 35 listů - vše je tištěno jednostranně, aby se s písankou dobře pracovalo. Další linkované podklady a základní tahy jsou ke stažení ZDE.

Písanka 300,-   ///   Písanka a malý brush pen 380,-

Objednávejte, prosím, na e-mailu lesopis@email.cz (uveďte svou adresu). Po objednání vám přijde faktura s údaji pro platbu (když mi zašlete potvrzení o platbě, písanku hned odesílám). Písanku posílám Českou Poštou v kartonové obálce za poštovné a balné 45,- (do jedné obálky se vejde jedna písanka).


Bloky pro velký a malý brush pen

Pokud už máte písanku procvičenou a potřebujete další listy na trénink, vytvořila jsem pro vás linkované bloky jak pro velký, tak pro malý brush pen. Linkované listy jsou identické s těmi v písance. Oba bloky mají 50 vysokogramážních hlazených listů svázaných do velké kroužkové vazby. Můžete je objednat buď samostatně, nebo v sadě s brush penem (velký brush pen Tombow Dual Brush Pen N15, malý brush pen Tombow Fudenosuke - tvrdší hrot).

Blok pro velký brush pen 220,- (v sadě s velkým brush penem 300,-)

Blok pro malý brush pen 220,- (v sadě s velkým brush penem 300,-)

Objednávejte, prosím, na e-mailu lesopis@email.cz (uveďte svou adresu). Po objednání vám zašlu fakturu s údaji pro platbu (když mi zašlete potvrzení o platbě, písanku hned odesílám). Písanku posílám Českou Poštou v kartonové obálce za poštovné a balné 45,- (do jedné obálky se vejde jeden blok).


Sada pro krasopis na dřevo

Sada obsahuje:

 • písanku pro velký brush pen
 • Tombow Dual Brush Pen N15 pro psaní do písanky
 • bílou tužku Stabilo All 8052
 • 2x akrylový popisovač Posca (hrot 0,7mm a 0,9-1,3 mm)
 • 5x dřevěnou jmenovku
 • 2x dřevěnou destičku (12x17cm a 20x25cm)
 • 1x dřevěný zápich (na výběr srdce, kolečko a hexagon)
 • 1x dřevěné kolečko pro zavěšení

Vše, s čím mě vidíte pracovat, najdete v této sadě. Vyzkoušené materiály a psací potřeby jako bílá tužka Stabilo na dřevo, která je dobře vidět, ale zároveň jde dobře smýt. Mé oblíbené popisovače Posca a nejznámější brush pen od Tombow. K sadě dostanete vytištěný návod a vzor abecedy falešné kaligrafie. Teď už můžete vesele tvořit :)

Sada pro krasopis na dřevo 1 000,-

Objednávejte, prosím, na e-mailu lesopis@email.cz. Sadu odesílám v balíčku buď Zásilkovnou (85,-) nebo GLS (125,-). Po objednání vám zašlu fakturu s údaji pro platbu.


Sada pro krasopis na plexisklo

Sada obsahuje:

 • písanku pro malý brush pen
 • Tombow Fudenosuke pro psaní do písanky
 • bílou tužku Stabilo All 8052
 • 1x akrylový popisovač Molotow (hrot 1mm)
 • 5x plexi jmenovku
 • 1x plexi destičku (10x15cm)
 • 1x plexi srdce
 • 1x plexi zápich (na výběr srdce, kolečko a hexagon)
 • 1x plexi kolečko pro zavěšení

Vše, s čím mě vidíte pracovat, najdete v této sadě. Vyzkoušené materiály a psací potřeby jako bílá tužka Stabilo na sklo, která je dobře vidět, ale zároveň jde dobře smýt. U nás nejvíce používaný akrylový popisovač Molotow a nejznámější brush pen od Tombow. K sadě dostanete vytištěný návod a vzor abecedy falešné kaligrafie. Teď už můžete vesele tvořit :)

Sada pro krasopis na plexisklo 1 000,-

Objednávejte, prosím, na e-mailu lesopis@email.cz. Sadu odesílám v balíčku buď Zásilkovnou (85,-) nebo GLS (125,-). Po objednání vám zašlu fakturu s údaji pro platbu.