Písanky a sady pro krasopis

S velkou radostí vám představuji písanky a bloky pro malý i velký brush pen. Můžete si objednat nejen samotné písanky, ale rovnou celé sady pro krasopis na dřevo nebo netradiční materiály. Vše, co v nich najdete, používám sama pro svou tvorbu :) V sekci Návody pak najdete postupy pro psaní na různé druhy materiálů.

Potřebuješ poradit, hledáš inspiraci, nebo se chceš pochlubit svými pokroky? Připoj se do naší Facebookové skupiny a poznej další nadšence do krasopisu :)

Písanky a sady objednávejte přes formulář na konci stránky.


Písanka pro velký brush pen

Písanka pro začátečníky je určena pro velký brush pen. Doporučuji Tombow Dual Brush Pen N15, který můžete zakoupit společně s písankou. Z jedné strany má štětcový hrot určený pro písanku, z druhé strany je tenký hrot pro kreslení detailů. Písanka je v kroužkové vazbě a tištěná na vysokogramážní hlazený papír. Najdete v ní základní tahy, malou abecedu, velkou abecedu, jména, citáty a linkované podklady pro trénink. Celkem má 35 listů - vše je tištěno jednostranně, aby se s písankou dobře pracovalo. Další linkované podklady a základní tahy jsou ke stažení ZDE

Písanka pro velký brush pen 300,- 

Písanka i s velkým brush penem 380,-

Objednávejte přes formulář na konci stránky. 


Písanka pro malý brush pen

Písanka pro začátečníky je určena pro malý brush pen. Doporučuji Tombow Fudenosuke (spíše tvrdší hrot), který můžete zakoupit společně s písankou. Písanka je v kroužkové vazbě a tištěná na vysokogramážní hlazený papír. Najdete v ní základní tahy, malou abecedu, velkou abecedu, jména, citáty a linkované podklady pro trénink. Celkem má 35 listů - vše je tištěno jednostranně, aby se s písankou dobře pracovalo. Další linkované podklady a základní tahy jsou ke stažení ZDE.

Písanka pro malý brush pen 300,-

Písanka i s malým brush penem 380,-

Objednávejte přes formulář na konci stránky. 


Bloky pro velký a malý brush pen

Pokud už máte písanku procvičenou a potřebujete další listy na trénink, vytvořila jsem pro vás linkované bloky jak pro velký, tak pro malý brush pen. Linkované listy jsou identické s těmi v písance. Oba bloky mají 50 vysokogramážních hlazených listů svázaných do velké kroužkové vazby. Můžete je objednat buď samostatně, nebo v sadě s brush penem (velký brush pen Tombow Dual Brush Pen N15, malý brush pen Tombow Fudenosuke - tvrdší hrot).

Blok pro velký brush pen 220,- (v sadě s velkým brush penem 300,-)

Blok pro malý brush pen 220,- (v sadě s velkým brush penem 300,-)

Objednávejte přes formulář na konci stránky. 


Sada pro krasopis na dřevo

Sada obsahuje:

  • písanku pro velký brush pen
  • Tombow Dual Brush Pen N15 pro psaní do písanky
  • bílou tužku Stabilo All 8052
  • 2x akrylový popisovač Posca (hrot 0,7mm a 0,9-1,3 mm)
  • 5x dřevěnou jmenovku
  • 2x dřevěnou destičku (12x17cm a 20x25cm)
  • 1x dřevěný zápich (na výběr srdce, kolečko a hexagon)
  • 1x dřevěné kolečko pro zavěšení

Vše, s čím mě vidíte pracovat, najdete v této sadě. Vyzkoušené materiály a psací potřeby jako bílá tužka Stabilo na dřevo, která je dobře vidět, ale zároveň jde dobře smýt. Mé oblíbené popisovače Posca a nejznámější brush pen od Tombow. K sadě dostanete vytištěný návod a vzor abecedy falešné kaligrafie. Teď už můžete vesele tvořit :)

Sada pro krasopis na dřevo 1 000,-

Objednávejte přes formulář na konci stránky. 


Objednávka

Pro objednání vyplňte formulář níže, poté vám zašlu fakturu pro úhradu částky.

Poštovné a balné: Písanku posílám Českou Poštou v kartonové obálce za 45,- (do jedné obálky se vejde jedna písanka). Více písanek nebo celé sady pak Zásilkovnou za 100,-. Odeslání na Slovensko je možné také Zásilkovnou za 110,-.