Katalog dalších materiálů

Mou specializací je psaní na dřevo, ale ráda si zkouším hrát i s jinými materiály. Dnes jsou celkem známé acháty, ale už jste viděli třeba lastury či kachličky? Pokud chcete svou svatbu udělat opravdu výjimečnou a originální, můžete se inspirovat zde :) 

Papír

I papír má mnoho variant! Mezi největší hity patří samozřejmě ruční papír, který mohu nabídnout v různých odstínech a doplnit i hedvábnou stuhou. Není problém dodat vlastní jmenovky, cena za samotný popis je 20,-/ks.

Jmenovka ruční papír: 40,-

Jmenovka kraftový papír: 35,-

Jmenovka zlato-bílé peříčko: 35,-

Kachlíky

Materiál pro odvážnější :) Pokud se pro něj ale rozhodnete, nebudete této výjimečné volby litovat! Barvu písma můžete vybírat z několika druhů perleťových pigmentů, nebo zůstat jen u čisté bíle. Kachlíky jsou teď opravdu v trendu, vypadají velmi jemně a jsou opravdu originální!

Jmenovka kachlík: 40,-

Polodrahokamy

Možná jste je kdysi jako já sbírali :) Polodrahokamy dodají vaší svatbě nádech luxusu. Menší se dají použít jako jmenovky, větší jako uvítání či poděkování. Na výběr máte z mnoha druhů, tvarů i barev. Popsat je můžeme opět různými barvami písma.

Jmenovka achátový plátek: 80,- (ze zlatým okrajem 100,-)

Poděkování větší achát (400,- až 500,-)

Jmenovka polodrahokam (tromlovaný kámen): 50,-

Lastury

Asi nejzvláštnější materiál, který si můžete vybrat :) Lastury používám čistě přírodní, nebarvené a nebroušené. Nejlépe na nich vynikne bílé písmo. 

Jmenovka lastura 40,- (se zlatým okrajem 50,-)

Poděkování větší lastura 250,-