Katalog dalších materiálů

Mou specializací je psaní na dřevo, ale ráda si zkouším hrát i s jinými materiály. Velice oblíbené je plexisklo, které můžete objednávat téměř ve všech variantách, jako v katalogu dřeva. Dnes už celkem známé jsou i acháty nebo břidlice, ale už jste viděli třeba lastury či kachličky? :) 

Tyto materiály jsou velmi specifické, pro nacenění mě, prosím, kontaktujte. Pro představu uvádím ceny za jmenovky. Na Vaše přání můžeme vyzkoušet a popsat téměř cokoliv!


Plexisklo

Cedulky z plexiskla můžete objednávat téměř stejně jako cedulky z katalogu dřeva. Od nejmenších jmenovek, přes cedulky až po velké uvítací tabule. Zpestřit je můžeme různým podbarvením v mnoha krásných odstínech.

Jmenovka plexi: 40,- až 60,- dle tvaru a podbarvení.

Velké úvítací plexi: 1200,- až 1400,- dle provedení.

Kachlíky

Materiál pro odvážnější :) Pokud se pro něj ale rozhodnete, nebudete této výjimečné volby litovat! Barvu písma můžete vybírat z několika druhů perleťových pigmentů, nebo zůstat jen u čisté bíle. Kachlíky jsou teď opravdu v trendu, vypadají velmi jemně a jsou opravdu originální!

Jmenovka kachlík: 40,-

Polodrahokamy

Možná jste je kdysi jako já sbírali :) Polodrahokamy dodají vaší svatbě nádech luxusu. Menší se dají použít jako jmenovky, větší jako uvítání či poděkování. Na výběr máte z mnoha druhů, tvarů i barev. Popsat je můžeme opět různými barvami písma.

Jmenovka polodrahokam (tromlovaný kámen): 40,-

Jmenovka achátový plátek: 80,- (ze zlatým okrajem 100,-)

Břidlice a lastury

Asi nejzvláštnější materiály, které můžete najít :) Lastury používám čistě přírodní, nebarvené a nebroušené. Nejlépe na nich vynikne bílé, případně zlaté písmo. Břidlici si můžete objednat jako oválné jmenovky, větší destičky, talířky nebo tácy.

Jmenovka lastura 40,- (se zlatým okrajem 60,-)

Jmenovka břidlice 60,-