Katalog dalších materiálů

Mou specializací je psaní na dřevo, ale ráda si zkouším hrát i s jinými materiály. Dnes jsou celkem známé acháty, ale už jste viděli třeba lastury či kachličky? Pokud chcete svou svatbu udělat opravdu výjimečnou a originální, můžete se inspirovat zde :) 


Kachlíky

Materiál pro odvážnější :) Pokud se pro něj ale rozhodnete, nebudete této výjimečné volby litovat! Barvu písma můžete vybírat z několika druhů perleťových pigmentů, nebo zůstat jen u čisté bíle. Kachlíky jsou teď opravdu v trendu, vypadají velmi jemně a jsou opravdu originální!

Jmenovka kachlík: 50,-

Polodrahokamy

Možná jste je kdysi jako já sbírali :) Polodrahokamy dodají vaší svatbě nádech luxusu. Menší se dají použít jako jmenovky, větší jako uvítání či poděkování. Na výběr máte z mnoha druhů, tvarů i barev. Popsat je můžeme opět různými barvami písma.

Jmenovka polodrahokam (tromlovaný kámen): 40,-

Jmenovka achátový plátek: 80,- (ze zlatým okrajem 100,-)

Poděkování větší achát (300,- až 400,-)

Břidlice a lastury

Asi nejzvláštnější materiály, které můžete najít :) Lastury používám čistě přírodní, nebarvené a nebroušené. Nejlépe na nich vynikne bílé, případně zlaté písmo. Břidlici si můžete objednat jako oválné jmenovky, větší destičky, talířky nebo tácy.

Jmenovka lastura 40,- (se zlatým okrajem 60,-)

Jmenovka břidlice 60,-

Poděkování větší lastura 150,-