Katalog dalších materiálů

Dřevo ani plexisklo pro vás nejsou dost výjimečné? Pak můžete vybírat z velmi netradičních materiálů, které svatebním hostům jistě vyrazí dech. Větší acháty a lastury můžete dokonce použít jako poděkování, které zůstanou vašim blízkým na památku.

Na Instagramu se můžete inspirovat mnoha mými dalšími pracemi. Vše můžeme samozřejmě upravit na přání. 


Kachlíky

Pokud se rozhodnete pro kachlíky, nebudete této výjimečné volby litovat. Patří mezi mé nejoblíbenější jmenovky a pokud by se vám líbila jiná barva či jiný tvar, můžeme určitě najít i další varianty přímo pro vás. Píšu na ně bílým inkoustem, je ale také možný zlatý či rosegold.

Jmenovka kachlík: 50,-


Polodrahokamy

Možná jste je kdysi jako já sbírali a věřte, že i svatebčané je budou zálibně žmoulat v ruce a rádi si je odnesou na památku :) Menší se dají použít jako jmenovky, větší jako poděkování. 

Na tromlované kameny volte pokud možno kratší jména, kamínky jsou opravdu drobné :) Můžete zvolit mix barev (pastelový či podzimní), nebo také konkrétní barvu. U achátů jsou dostupné barvy: béžovo-hnědá, červená, modrá a zelená. Prosím, berte na vědomí, že barvy jsou orientační, každý druh kamene má různé odstíny a nádechy. 

Jmenovka tromlovaný kámen (barevný mix): 60,-

Jmenovka tromlovaný kámen (při výběru konkrétní barvy): 70,-

Jmenovka achát: 80,-

Poděkování větší achát: 400,- 


Lastury

Nejzvláštnější a nejzajímavější materiál, se kterým pracuji :) Lastury používám čistě přírodní, nebarvené a nebroušené. Nejlépe na nich vynikne bílé písmo a punc jim můžeme dodat zlatým okrajem. Jako poděkování vypadají opravdu kouzelně. 

Jmenovka lastura 50,-

Jmenovka lastura se zlatým okrajem 60,-

Poděkování větší lastura 250,-